כניסה להורים 

המלצות הורים

 • המלצה חמה כאם על פעוטון במרכז רמת גן - שמי איילת אם לתאומים בני שנה וחצי. תקופה ארוכה חיפשתי מסגרת חמה במרכז רמת גן וממש התקשיתי למצוא עד שמצאתי את גן קשת. הגן מנוהל ע"י גננת מוסמכת וותיקה, אוסנת גונן המעסיקה צוות סייעות חמות ואוהבות המתייחסות לכל פעוט כנכד אהוב שלהם. אוסנת מלאת רוך והקשבה ונענית לצרכי ההורים והפעוטות, מעבירה מפגשים והעשרה בהתאם לגיל הילדים. ממליצה בחום
 • גן קשת ברמת גן, הבת שלי שם מתחילת השנה (בת שבעה חודשים היום), התינוקייה ממש מצויינת, הבת שלי שמחה כשאנחנו מגיעות לגן. על הקבוצה הגדולה יותר גם שמעתי דברים טובים.
 • אני ממליצה לכם על גן קשת ברמת גן, של אוסנת גונן המקסימה - שלושתנו מוסרים לך המון תדה על היחס החם, הטיפים, המשחקים, תודה על נופית המתוקה חחח תודה על הכל. אתן נפלאות ונשיקות מתומר.
 • לאוסנת, איך נוכל לתאר את תודתינו לתרומתך הענקית בתהליך ההתבגרות של עילי (ג'ולי). תודה על הליווי הצמוד מתינוקת-לבגרות. על החום האהבה והביטחון הגדול שחשנו בגן. נזכור תקופה זו לטובה תמיד ! יובל יעקוב ועילי.
 • אסנת נתנה תמיד אוזן קשבת לכל בקשה שלי או צורך מיוחד שהתעורר ותמיד שמחה לתרום עצות מעשיות ומועילות.
 • אין ספק שאסנת הוכיחה את ניסיונה הרב והעשיר בטיפול בילדים וחינוכם. גם צוות הסייעות ראוי לציון לשבחים לאורך כל הדרך הצוות היה יציב ומקצועי. החום והאהבה, האוכל הטעים והמזין והצוות המיומן הם שהופכים את "גן קשת" לבין הטובים. דפנה 2007
 • בני אורי גדל והתפתח בגן מגיל 5 חודשים. לאורך כל התקופה אורי קיבל טיפול מעולה, וללא ספק היה שמח ומאושר להגיע כל בוקר ולהתקבל ע"י אסנת והצוות בחיוך חם וחיבוק אוהב.
  אורי זכה לטיפול אישי וקפדני ביותר, לארוחות טעימות, טריות ומגוונות, ליחס חם ואוהב ועל אף גילו הצעיר הוא הצליח, בזכות אסנת והצוות ליצור קשרים ראשונים עם הילדים והאחרים ולמד איך חולקים ומשחקים ביחד.
  אין ספק שאסנת הוכיחה את ניסיונה הרב והעשיר בטיפול בילדים ובחינוכם. קיבלנו הביתה עבודות ויצירות מקסימות שאורי הכין בעצמו (אולי עם קצת עזרה...)
  אסנת נתנה תמיד אוזן קשבת לכל בקשה שלי או צורך מיוחד שהתעורר ותמיד שמחה לתרום עצות מעשיות ומועילות. תמיד היתה התעניינות בשלומו של אורי אם נעדר מהגן או היה חולה בבית.
  גם צוות הסייעות ראוי לציון ולשבחים. הצוות היה יציב ומקצועי ואין ספק שאורי נקשר אל כל אחת מהסייעות כך שגם מהן הפרידה בסוף הקיץ תהיה קשה.
  והכי חשוב - כל בוקר בדרך לגן אורי היה שמח ומאושר !
28/11/2021 כ"ד כסלו ה'תשפ"ב
נובמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-